Familja e burrit ja mbushen menden qe une sdo te kem sherim dhe sdo mundem te bej femij, Ai me la dhe i mallkoj cdo dit qe…

– Pershendetje vajza , jam nje vajze nga kosova dhe deshta me nda historin time qe me ka ndodhe, jam 23 vjeq dhe kam qen e fejuar me nje djal qe na ka njoftu nje i aferm i familjes se tij, u fejuam dhe ishim te lumtur me thon por e pata veshtir ta dua ne fillim po keshtu vazhdoj une fjeta me te e me hyri ne zemer pak se ishte i urte mendoja une ashtu , e un jam tip nervoz dhe skam durim , po fillimi ishte mir , familja e tij nga fillimi kan qen jo te mir ne sjellje dhe me jepnin stres gjithmon , po une vazhdoja ashtu se sisha mesu dhe mendoja se te gjith njerzit jan ashtu(dmth vjerria) djali i tyne nuk ka qen aq i mire per me kerku aq shum prej meje te jem e menqur e urte pa fjal, me ndegju puntore e te gjitha te mirat , keto kan qen vetem sepse nena e tij ish mesu me u pyt ajo ne shtepi , po un prap skam bo zo e kam pyt, prap nuk ka qen e kenaqur, po un skam fol tu mendu se ndoshta ndryshon gjendja e behet mire shtypni posht rek,lamen dhe lexo me shume

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *