Jam 29 vjeçare dhe jam e martuar,Por kam nje hall me burrin ai po me rra.h shume vetem sepse.…

Jam 27 vjeçare dhe jam e martuar,Por kam nje hall me burrin ai po me rrah shume vetem sepse.…

Prsh Faqja jua jeni te mrekullueshem kam nje hall te madh dhe pash se po i ndihmoni njerezit duke kerkuar mendime nga fansat tuaj dhe une kam nje hall me burrin tim qe nuk po di si tia bej dhe vendosa qe te kerkoj keshilla dhe mendime nga njerzit.

Burri im nuk ka qene keshtu por gati 2 vite jemi te martuar dhe ai shume po me malltreton ai kohen e fundit nuk po le nate pa me rrah shtipe relamen meposhte dhe lexo me shume se cka thote kjo grua do ju habise se cila eshte arsyeja..‘Kam frikë se vdes babai’, 12 vjeçarja mes lotëve dhe mjerimit: Mami qan fshehurazi… 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *