Ju lutem me ndihmoni,Jam e dashuruar me nje djali dhe familja nuk po me japin vetem pse ai gjendjen ekonomike nuk e ka…

Ju lutem me ndihmoni,Jam e dashuruar me nje djali dhe familja nuk po me japin vetem pse ai gjendjen ekonomike nuk e ka…

Pershendetje jam nje vajze nga Prishtina dhe jam e dashuruar si te gjithe te tjerat femra,jam e dashuruar shume ne nje djale dhe ai ne mua por familja shume po me pangojne per kete lidhje dhe shkurt e shqip ata nuk dojn qe une te vazhdoj me te,babi me cdo kusht don qe un te marr nje djalin e nje shoku te tij qe kan firme ne zvicer une ate nuk e dua.

Nje nat dola me djalin qe e dashuroj dhe babi rastesisht na takoi ne rruge duke u larguar papritmas…shtipe relamen meppshte dhe shiko videon se cfare thote kjo vajze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *