Burri nga Vushtrria ndahet nga gruaja vetem pse nuk ia ka bere gati çajin

Tani me te gjith keni degjuar qe qytetaret e Vushtrris jan pelqyesit me te medhenj te qajit

Por sot na ka ardhur nje njoftim ne faqen ton qe burri me inicialet A.G esht ndar nga bashkshortja V.G.

Qifti ne fjal kishin pasur disa probleme dhe konflikte nermes vete por gjithoni i kishin zgjedhur problemet dhe asnjeher nuk kishin ardhur deri tek ndarja per me shume ndiqeni videon meposhte dhe shiko videon se cfare thote kjo grua qe burri e la.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *