I thonë se ‘Ke ikur nga trutë tash don me u shty me vajzat e reja’, shikojeni si përgjigjet Albërie Hadergjonaj

Ajo pothuajse në çdo emision që ftohet nuk shpëton pa u pyetur rreth të kaluarës së saj.

E ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin‘, këngëtarja u pyet se a është me mirë kur ka qenë e martuar apo tash që është beqare?$htipe relameen dhe shiko videon me poshte.

‘Jam martuar e re dhe tani po e shijoj adoleshencën ka që thonë për mua se ka ikur nga trutë ajo tash don me u shty me gocat e reja, do shtyhem sa të mundem‘ thotë Albërie si në shaka.Ndryshe, këngëtarja arrin qe të jetë ende në formë, me disa ndërhyrje kirurgjike apo operacione plastike ajo duke shumë e re.Projekti i fundit i saj është ‘1 shans’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *