Abazi: Shyqyr qe shpëtova, kam heq shumë prej mesazheve gjumi natën nuk me ka marrë

Naim Abazi ishte ne krye te vëmendjes neper media tash e disa dite pas deklaratave skandaloze qe beri kundër humanistit me te madh qe ka njohur Shqiptaria Halil Kastratin,

Ai ka kërkuar falje edhe publikisht për ketë gjë.

“Kërkova falje sepse mu vërsulen te gjithë, nuk me kuptonte askush për ketë qe thash unë e kam pranuar gabimin dhe ne jemi njerëz” per me shume info ndiqe videon e me poshtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *