Mihrije Braha shtatzënë, mikja e saj zbulon nëse foshnja është djalë apo vajzë

ihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.$htipe relameen dhe shiko videon.

Sot përmes një postimi ajo ka reklamuar një fustan, ku shihet me barkun e fryrë.

Edhe pse duket e bërë me shaka, një mike e saj ka konstatuar se foshnja është per me shume info ndiqe videon e me poshtme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *