Shokohet policia Kroate: Radari kap Shqiptarin me shpejtësi 292 Km/H – Dënimi do ju lë gojëhapur… (Video)

Shokohet policia kroate: Radari kap shqiptarin me shpejtësi 292 km/h, Dënimi do ju lë gojëhapur…Vozitje e çmendur, shqiptari kapet duke vozitur me shpejtësi prej 292 km në orë. Të shtunen pasdite, policia rrugore në Kroaci nuk po u besonte syve.Drejtuesi i një veture Audi RS7 me targa shqiptare po e ngiste makinen e tij me nje shpejtsi marramendëse edhe atë me 292 kilometra në orë shtype rekl,am dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *