Genel — November 29, 2018 at 6:58 pm

Modelja e famshme nuk përmbahet, i del maja e gjoksit

by

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski si gjithmonë vë në pah bukurinë e saj.

Emily u bë e famshme pasi tregoj bukurinë e saj mbresëlënëse në videoklipin e këngës “Blurred Lines” të Robin Thicke.Dhe që nga atëherë modelja po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, si në projekte të ndryshme apo argëtime personale.

Ajo nuk heziton asnjëherë të zhvishet, gjithmonë duke treguar format e saj trupore të jashtëzakonshme, me modesti.26 vjeçarja, tregon trupin e saj të tonifikuar që i ka ndihmuar të rrëmbejë famën ndërkombëtare $htype relamen meposhte dhe shiko videon kur modeles i del gjoksi ne shesh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.