Genel — November 29, 2018 at 7:04 pm

Me fustan të zi e provokues, Dhurata shfaqet shfaqet joshëse

by

Dhurata Ahmetaj është ndër këngëtaret më të dashura për për publikun.Ajo njihet si një femër elegante, e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Edhe Dhurata është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil. E veshur me fustan të të zi e pak të hapur, Dhurata do t’i shkrin me stilin e ri $htype relamen meposhte dhe shikoni se si dukej Dhurata me kete stil te rij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.