Genel — November 29, 2018 at 7:13 pm

EKSKLUZIVE: Shitet urgjent BMW 320d, cmimi 3500euro, viti 2008 ja detajet

by

EKSKLUZIVE: Shitet urgjent BMW 320,2103, cmimi 5500euro, ja detajet…full M-packet abs, klima tronic, fellne 17, asr, esp, xdrive, blue motion, 4 motion vetura eshte shume ruajshme, posedon librezen e servisimit, nuk ka asnje problem, shitet urgjent për arsye financiare, poashtu ju sjellim edhe videon se si duket vetura, $htype relam dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.