Genel — November 29, 2018 at 7:07 pm

E rende Aksi’dentohet autobusi me mergimtare duke ardhur ne Kosove (PAMJE)

by

LAJM SHOKUES: Tragjike, aksidentohet autobusi, 23 shqiptarë të plagosur rëndë….Të paktën 23 persona shqiptarë janë të plagosur rëndë pasi një autobus ra nga një shkëmb. Sipas të dhënave aksidenti ndodhi pasi shoferi humbi kontrollin dhe u përplas me barrierën ndarëse, duke përfunduar në anën tjetër të rrugës, kamerat e rruges e kan kapur momentin kur ndodhi aksidenti, ju sjellim këto pamje tragjike, ja emrat e personave te plagosur dhe video e tmershme kur aksidentohet autobusi, $htipni posht relamenn dhe menjëher ju hapet video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.