E dhimbshme! Shikoni çka i ndodh kësaj familje nga Kosova (Pamje)

Shtëpia e familjes tetë anëtarëshe përfshihet nga zjarri.
Është përfshirë nga zjarri shtëpia e viktimës mashkull K/Shqiptar, me ç’rast është djegur pullazi i shtëpisë. Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar“, thuhet në njoftimin e Policisë,Por djaloshi qe po e shuan zjarrin i pikëlluar thotë qe vetem Zoti na ka në dorë $htype relam dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *