Genel — November 29, 2018 at 6:36 pm

Çfarë po kërkon Fifi në këngën e Florit, shihni pamjet

by

Flori Mumajesi dhe Bruno sapo e kanë publikuar këngën e re.
‘Ja ke bo vetes’ titullohet projekti më i ri muzikor nga Flori Mumajesi dhe Bruno e cila u mirëprit nga publiku, shkruan lajmi.net.

Kënga erdhi në vesionin audio, pa videoklip por si duket dyshja nuk do ta lënë me kaq dhe kanë menduar diçka më speciale për fansat.

Lajmi.net e ka siguruar një video në të cilën shihet këngëtarja Fifi, madje në të ajo duket tejet e afërt me Florin $htype relamen meposhte dhe shiko videon e plote.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.