Genel — November 29, 2018 at 7:10 pm

Bleona kapet me gazetarin: Do të ta fus një shpullë surratit (Video)

by

Bleona Qereti di si ë jetë në qendër të vëmendjes.Së fundmi pas një kohe që ishte larg vëmendjes së medias, ajo ka vendosur që të rikthehet aty.

Ajo me sa duket ka ngelur e pakënaqur në lidhje me një artikull të njërës prej mediave kosovare në lidhje me dëshirën e saj për famë ndërkombëtare $htype relam dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


Na ndihmoni duke bërë Like faqen tonë.


.